Tankilahing

 59.00

1 laos

  • Kirjeldus
  • Muu vajalik info

Kirjeldus

Kaks rohelise kaitsevärvusega tanki, infrapuna puldid ja detailid polügooni jaoks.

US Abrams VS German Leopard 2
Väikesed mudelid, häälefektid ja välimus avaldavad muljet. Mängutankid on valmis halastamatuteks kokkupõrgeteks, te saate ennast tunda tankikomandörina, kellel tuleb üksi tõrjuda arvulise ülekaaluga vaenlase rünnak. Reaalne lahing, mis toimub teie laua peal, allub kaugjuhtimispuldi korraldustele. Tankide korpustel on puksiirtrossi konks ja luuk, selle demonteerimisel võite muuta juhtimise raskusastet ja lasketäpsust. Tankid liiguvad edasi-tagasi, pööravad vasakule-paremale, pööravad torni 90 kraadi, tulistavad infrapunakiirega kahurist ja kuulipildujast. Lasu korral veereb tank tagasi, tabamuse korral hakkab pöörlema ja tornis hakkab vilkuma punane valgusdiood. Vaenlane on võimalik rivist välja lüüa kahurilasuga või pika kuulipildujavalanguga. Peale viit tabamust jääb tank seisma, uueks lahinguks peab tõmbama lülitit mudeli põhja all. Väikesed ja samuti kogenud mängijad hindavad vääriliselt neid mudeleid.

Pakutavad mängureziimid:
“Sumo” – 2 mängijat. Ülesanne: võimalikult kiiresti tõrjuda vaenlane mänguväljakult.
“2 torni” – 2 kuni 4 mängijat. Iga tank alustab mängu oma tornis. Ülesanne: Mitte alla kukkuda ja mitte anda võimalust vaenlasele tabada sind 4 korda.
“Sõja köis” – 2 mängijat. Ülesanne: teie tank on kinnitatud vaenlase tanki külge köiega ja te peate ta tõmbama üle lahingu keskjoone.
“Kauboi” – 2 mängijat. Ülesanne: tabada esimesena vastast teatud kaugusest.
“Sõja linn” – 2 kuni 4 mängijat. Lahinguväljal paiknevad suured takistused. Võitja on see, kes on viimasena lahinguväljal.
“Vertikaalne võidusõit” – 2 mängijat. Ülesanne: läbida kõige kiiremini kogu distants ja jõuda esimesena finisisse.

toide: patareid AA 8tk pultidele
US Abrams tanki mudel koos puldi ja sisseehitatud akuga
German Leopard 2 tanki mudel koos puldi ja sisseehitatud akuga
lahtikäiv lahinguväli
antennid tankide jaoks

ühenduselemendid CD karpide jaoks

kasutusjuhend